התקנת דודי שמש ברחובות

שירות התקנה של  דודי שמש במחירים ללא תחרות.

 

דודי שמש ברחובות

קיימים סוגי דודי שמש המיוצרים על ידי יצרניות רבות על פי תקנים קיימים. הם נבדלים ביניהם בנפחים כאשר הקטנים הם בני 80 ליטר. הבאים הם בני 120 ליטר ומיועדים למשפחת בת 4 נפשות. אחריהם דודי 150 ליטר למשפחה בת 5 נפשות והגדולים הינם בני 200 ליטר.

דודי חשמל ברחובות

ברחובות גרות משפחות רבות בבתים פרטיים וכן יש משרדים, אתרי בילוי, חברות הייטק ועוד. בכל מקום כזה יש צורך במים חמים. רובם הגדול מחוממים על ידי מערכות דודי שמש הנתמכות בקולטים אבל במקומות בהם אין יכולת או צורך להתקין דודי שמש מתקינים דודי חשמל.

תיקון דודי שמש ברחובות

מבחינים בסוגי דודי שמש שונים המותאמים למשפחות, זוגות, יחידים ועוד. יש 80, 120, 150 ו 200 ליטר. כאשר הבינוניים מתאימים למשפחות בנות 4 ו 5 נפשות. כמובן שכל בעל בית מחליט על סוג דוד השמש בהתאם לצרכיו, כמות השימוש בהם, יכולותיו הכספיות ועוד.

התקנת דודי שמש ברחובות

ברחובות גרות משפחות רבות בדירות ובבתים פרטיים שברובם מותקנים דודי שמש. החוק קובע כי בבניינים של עד  8 קומות חובה להתקין דודי שמש. מעבר לכך, התקנת דודי שמש ברחובות הוא צורך חשוב בגלל החיסכון הכספי העצום שהוא מביא עימו. ברחובות יש ימי שמש רבים ואנרגיית השמש ניתנת חינם אין כסף. בכל דוד שמש יש גוף חימום אשר מסוגל לחמם את המים על ידי חשמל, כך, שאין מצב בו לא יהיו מים חמים זמינים. עלות ההתקנה היא חד פעמית והחיסכון מכסה אותה כבר לאחר תקופה קצרה, יחסית. תלוי בקצב השימוש בדוד.

מבחינים במספר סוגים של דודי שמש המגיעים בנפחים שונים. יש 80, 120, 150 ו 200 ליטר. אלו של ה 120 ליטר מתאימים למשפחה ממוצעת של 4 נפשות. כמובן, שכל בעל בית יכול לבחור את הדוד המתאים לצרכיו. לדודים מתאימים קולטים בגודל מתאים המסוגלים לספק תפוקת חום טובה. את המערכת יש להתקין על גג מסיבי וקשיח ואין זה משנה עם מדובר על גג רעפים או גג שטוח. את הדודים עצמם ניתן להתקין גם בתוך הבית. שתי המערכות מחוברות ביניהן בצנרת מתאימה. לדודים ולקולטים ניתנת אחריות יצרן.

התקנת דודי שמש ברחובות נעשית על פי תקנים מקובלים כאשר המתקין המקצועי דואג גם לאביזרי בטיחות נוספים הצמודים למערכת. מדובר על שסתום ביטחון, ברז ערבול, ברז ניתוק ועוד. לכל אלו יש תפקיד חשוב בשמירה על בטיחות המשתמשים ועל תקינות המערכת. יש יצרניות שונות בישראל וכולן מייצרות את הדודים על פי תקנים ידועים, ופחות או יותר, מאותם סוגי חומרים שחלקם מבודדים. מומלץ לקבל שירות ממתקין בעל מוניטין אשר יש לו ידע וניסיון מצטבר בתחום.